Podmínky jízdy

Termíny jízd

Jízdu je možné čerpat v sezóně od 1. dubna do 31. října V případě nepřízně počasí, nebo technických potíží bude navržen náhradní termín.

Co je potřeba k jízdě

Řidičem  vozidla může být osoba starší 18 let s řidičským průkazem skupiny B s minimálně 3-letou praxí  a platným občanským průkazem. V případě spolujezdce  je nutný minimální věk 12 let, výška min.150 cm a písemný souhlas rodičů ve smlouvě. Od 15 let je nutné předložit platný občanský průkaz. Podpis smlouvy o krátkodobém pronájmu vozidla. Doklad o zaplacení (faktura, voucher-příloha e-mailu při objednání). Platnost voucheru je 12 měsíců od objednání.

Počet účastníků

Řidič + proškolený personál na místě spolujezdce, popřípadě instruktor-řidič a spolujezdec na předním sedadle. Součástí jízdy je proškolení o jízdě a seznámení s vozem.

Rezervace termínu a jízdy

Rezervace termínu je možná 2-3 týdny před plánovaným termínem, rezervace je závazná. V kratším termínu nelze rezervaci zrušit. Termín si rezervujte dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Nedorazí-li zákazník na smluvený termín jízdy bez předchozího zrušení, jízda propadá.

Jízdy probíhají:

Pondělí-Pátek: 18:00 – 20:00 hod.
Sobota-Neděle: 9:00 – 18:00 hod.
pouze po telefonické dohodě a potvrzení e-mailem.

Team Power Road CARS.cz