Podmínky jízdy

Termíny jízd

Jízdu je možné čerpat v sezóně od 1. dubna do 31. října V případě nepřízně počasí, nebo technických potíží bude navržen náhradní termín.

Co je potřeba k jízdě

Řidičem  vozidla může být osoba starší 18 let s řidičským průkazem skupiny B s minimálně 3-letou praxí  a platným občanským průkazem. V případě spolujezdce  je nutný minimální věk 12 let, výška min.150 cm a písemný souhlas rodičů ve smlouvě. Od 15 let je nutné předložit platný občanský průkaz. Podpis smlouvy o krátkodobém pronájmu vozidla. Doklad o zaplacení (faktura, voucher-příloha e-mailu při objednání). Platnost voucheru je 12 měsíců od objednání.

Počet účastníků

Řidič + proškolený personál na místě spolujezdce, popřípadě instruktor-řidič a spolujezdec na předním sedadle. Součástí jízdy je proškolení o jízdě a seznámení s vozem.

Rezervace termínu a jízdy

Rezervace termínu je možná 2-3 týdny před plánovaným termínem, rezervace je závazná. V kratším termínu nelze rezervaci zrušit. Termín si rezervujte dle svých časových možností na kontaktech, které jsou nedílnou součástí dárkového certifikátu. Nedorazí-li zákazník na smluvený termín jízdy bez předchozího zrušení, jízda propadá.

Jízdy probíhají:

Pondělí-Pátek: 18:00 – 20:00 hod.
Sobota-Neděle: 9:00 – 18:00 hod.
pouze po telefonické dohodě a potvrzení e-mailem.

Team Power Road CARS.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení